נזקי גוף

תביעות פיצויים המוגשות בעקבות נזקי גוף מוגשות בגין פגיעות, פציעות ונזקי גוף שונים שנרגמו כתוצאה ממצבים שונים ובהם רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות דרכים ועוד.

בכל תביעה המוגשת בגין נזקי גוף שנגרמו לתובע, חייב התובע להוכיח את עצם הפגיעה ואת מידת הפגיעה באמצעות הגשת חוות דעת רפואית מסודרת. חוות דעת זו צריכה לכלול, כמובן, גם את פירוט נסיבות האירוע ואת האופן בו גרם הנתבע להתרחשות הפגיעה. חשוב לציין, כי במידה שמדובר בתאונת דרכים בית המשפט הוא זה שממנה מומחים מטעמו על מנת שיבדקו את התובע מבחינה רפואית ויעריכו את חומרת הפגיעה.

נזקי גוף – הקשר בין גוף ונפש

כאשר מתייחסים לתביעות המוגשות בגין גרימת נזקי גוף חשוב לציין, כי גם נזקים נפשיים נכללים תחת מושג זה. במקרים אלה על התובע להציג חוות דעת של פסיכיאטר מוסמך, המציגה בפירוט את מצבו הנפשי של החולה ואת הטיפול התרופתי אותו הוא מקבל.

נזקי גוף – רשלנות רפואית

אחד התחומים הרגישים ביותר השייכים לתחום הגשת תביעות נזקי גוף, הוא הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית. מדובר בתחום רגיש משום שפעמים רבות קשה מאוד להוכיח כי אכן מדובר ברשלנות, מה גם שגורמים רבים במערכת הרפואית מסרבים הרבה פעמים לשתף פעולה. לכ, במקרים כאלה מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום, אשר הניסיון והידע הרבים שברשותו יוכלו לסייע לכם רבות בהגשת התביעה ולשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה.

 נזקי גוף – זמן המתנה

פעמים רבות לא ניתן להגיש תביעות נזקי גוף מייד לאחר האירוע, משום שיש לחכות זמן מה כדי לבחון את מצבו של הנפגע לאורך זמן. רק לאחר המתנה שמאפשרת לדעת האם המצב משתפר או מתדרדר, ניתן להעריך את הנזק הקבוע שנגרם לתובע ולהגיש תביעה בהתאם.

נזקי גוף – רק אצל מומחים

מכיוון שתביעות נזקי גוף הן ברובן תביעות מורכבות ולא פשוטות, חשוב מאוד לפנות למשרד עורכי דין בעל ניסיון רב והצלחות בתחום. יהודה אדרי משרד עו"ד ונוטריון מתמחה בטיפול בתביעות נזקי גוף וזכה להצלחות רבות בתחום. עורכי הדין של המשרד יעניקו לכם ייעוץ מקצועי ויחס אישי, וילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת ההחלטה בעניינכם.

 

לקבלת מידע נוסף בנושא נזקי גוף ולקביעת פגישת ייעוץ – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

סיפורי הצלחה של המשרד