תאונות דרכים הן, לצערנו, מצבים יומיומיים המתרחשים על כבישי ארצנו. במקרים כאלה חשוב מאוד לפנות לעורך דין המתמחה בתחום, על מנת לקבל את כל הפיצויים שמגיעים לגם כנפגעי תאונת דרכים.

תביעת תאונת דרכים – חשוב לדעת

אם נפגעתם בתאונת דרכים חשוב שיהיו בידיכם על המסמכים הדרושים על מנת להגיש תביעה מסודרת ובעלת סיכויי הצלחה גבוהים.

אלה הפעולות אותן מומלץ לבצע מייד לאחר התרחשות התאונה, על מנת שתוכלו להגיש תביעה מובנית ומאורגנת:

ידעו את המשטרה – חשוב מאוד ליידע את המשטרה על תאונות דרכים, בעיקר כאלה שיש בהן נפגעי גוף. במידה שהמשטרה מעורבת – יש לדאוג לקבל אישור מתאים על התרחשות התאונה. בין אם הגיעה משטרה ובין אם לאו, חשוב לאסוף את כל הפרטים אודות התאונה: מקום ההתרחשות, מועד ההתרחשות, שמות ומספרי תעודת הזהות של המעורבים בתאונה, רישיונות רכב נהיגה, מספר פוליסת ביטוח ומספר רכב. במקרה שהיו עדי ראייה מומלץ לבקש מהם פרטים אישיים כולל מספרי טלפון.

גשו להיבדק – גם אם לא הרגשתם שנפגעתם, חשוב מאוד שתיגשו להיבדק בחדר מיון ולעבר בדיקה מקיפה. זאת משום שלעתים בשלב הראשון לא מרגישים בנזקי גוף שנגרמו אולם אחר כך מתחילים לסבול מכאבים או חלילה מדימומים פנימיים שעלולים לסכן חיים.

שמרו כל מסמך – אם כתוצאה מהתאונה נגרמה לכם מגבלה גופנית או נכות, חשוב שתשמרו על מסמך רפואי הקשור לפגיעה ולתאונה גם יחד, על מנת שתוכלו להוכיח את הקשר בין התאונה לפגיעה. שמרו גם קבלות על תרופות ועל טיפולים רפואיים שעברתם כתוצאה מהפגיעה, על מנת לצרף אותן לתביעה ולדרוש החזרים מתאימים כחלק מהפיצויים.

הדבר החשוב ביותר – עורך דין מומחה

על מנת להבטיח כי התביעה שלכם בגין תאונת דרכים שגרמה לכם למגבלה גופנית או לנכות תטופל בדרך שתוביל אתכם אל זכייה בתביעה, חשוב שתפנו אל עורך דין המתמחה בתאונות דרכים. יהודה אדרי משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום זה וייצג עד היום נפגעי תאונות דרכים רבים אשר קיבלו את הפיצוי המגיע להם.

לקבלת מידע נוסף אודות תביעות בנושא תאונות דרכים ולקביעת פגישת ייעוץ –צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

סיפורי הצלחה של המשרד